O mne

Premýšľali ste nad tým, ako by ste sa definovali? Tento článok som už stokrát prepísala a mám pocit, že urobím najlepšie, ak to bude iba taký prúd myšlienok.

Ako prvé mi napadlo, že ma celkom dobre definuje fakt, že najlepšie mi je doma.

…a ak už mám odísť, tak to musí poriadne stáť za to. Výlet, dovolenka, objavovanie niečoho úplne nového, dobrodružstvo. To ma z domu vyženie najľahšie. Hoci, veru, v poslednej dobe nie. Tento článok píšem v dobe pandemickej. Keď už ju spomínam…ja som presne taký typ človeka, ktorému až tak nevadí. To vám o mne možno hovorí veľa. Nikdy som nerozumela tomu, ako sa ľuďom chce flákať po meste, chodiť na kávu či na pivo. Neskôr som pochopila, že v mnohých prípadoch to je tým, že doma nie je dobre. Mne bolo doma vždy dobre. Stále je.

S domovom sa mi spájajú takmer všetky veci, ktoré robím najradšej. Varenie, fotenie, pozeranie anime, hranie počítačových hier. Viem naozaj veľmi veľa času zabiť online, na čo sa pozerá veľmi negatívne, no pre mňa to je oddych a rozvíjanie sa. Taktiež mám rada horúce kúpele, počúvanie zaujímavých podcastov, YouTube a plno vecí na ňom, od strašidelných príbehov k videám roztomilých mačiatok (a toto už k tomu spomenutému rozvíjaniu sa nepatrí, hah). No a baví ma písať články ako je tento. Hej, to je tiež celkom fajn.

Ďalšia vec čo o mne všetci vedia je, že mám veľmi rada zvieratá. Úplne všetky. Všetkým chcem pomôcť a zariadiť aby sa mali dobre. Pohladkať ich, dať im nejakú dobrotu, pohrať sa s nimi alebo ich iba vidieť. Ale o tom viac v inom článku.

Možno niekoho zaujímajú aj také surové fakty. Narodila som sa v lete v roku 1993. Som z dedinky pri Prešove, takže som východniarka. Odišla som študovať do Bratislavy a ostala som tu. Pracujem pre slovenskú firmu, ktorá vlastní úspešný viacjazyčný web. Som súčasťou affiliate tímu a mám na starosti komunikáciu s partnermi. Je to výborná práca a pre mňa ako vyšitá, pretože komunikácia prebieha iba online.

Varenie ma začalo baviť až keď som prešla na vegánstvo. Fotenie ma bavilo a lákalo vždy. Tak som tieto moje záľuby spojila a vznikol môj blog.

Moje dni nebývajú ničím špeciálne, ale zato sú naplnené drobnými radosťami. Po práci zvyčajne utekám variť, fotiť, vymýšľať čo vytvorím – a to je moja najväčšia radosť. A ešte moje mačičky.

Som šťastná a žijem podľa mňa celkom jednoduchý a pokojný život. Dúfam, že sa to nejako bude odrážať aj v mojej tvorbe.