Spolupráca

Milé firmy, podniky, výrobcovia,

predtým ako ma oslovíte s ponukou na spoluprácu, chcela by som podotknúť, že prijímam spolupráce týkajúce sa rastlinných výrobkov a kuchynských pomôcok, riadu či iného kuchynského vybavenia na varenie či pečenie. Ak máte podnik, organizáciu či hnutie s dobrou myšlienkou, ktorá pomáha zvieratám či planéte, tiež budem rada, ak ma oslovíte. Rada spropagujem aj bytové doplnky, netestovanú kozmetiku a udržateľnú módu.

Sú však kategórie výrobkov, ktoré by ste mi poslali zbytočne, takže chcem týmto stručným článkom ušetriť Váš čas.

Neprijímam spolupráce týkajúce sa propagovania vitamínov, minerálov, výživových doplnkov, proteínov, esenciálnych olejov a podobných produktov, ktoré majú mať nejaký vplyv na zdravie a vitalitu. Výživa nie je moja parketa. Taktiež môže ísť v niektorých prípadoch o výrobky, ktorých účinok je diskutabilný. Prípadne o niečo, čo si človek musí poriadne naštudovať predtým, než to odporučí svojmu publiku. Radšej tento čas investujem do vytvorenia zaujímavého receptu.

Taktiež neprijímam spolupráce s hocičím športovo ladeným, lebo viac antišportový typ by ste hľadali len ťažko.

Ak som podľa vás vhodný človek na propagáciu Vášho produktu, služieb či myšlienky, budem rada, ak ma oslovíte zaslaním mailu na maktarinka@gmail.com

Budem sa tešiť,
Katka